تماس با ما

ما در بانیزون و مجموعه زگوند مشتاقانه آماده شنیدن نقطه نظرات و پیشنهادات شما هستیم علاوه بر این در صورتی که نیاز شما از طریق صفحات پیشتیبانی و سرویس‌های خدمات به مشتریان بانیزون بر طرف نشد، می‌توانید از طریق روش‌های زیر با کارشناسان بانیزون تماس بگیرید.

کارشناس فروش لوازم خانگی – زیبایی و سلامت : 09031650424

کارشناس فروش کالاهای دیجیتال – لوازم کوهنوردی و سفر : 09180045299

پشتبیانی و مدیریت : 09187872424

 • آدرس شهر بانه، روبه روی مسجد توانا، بلوار آزادی، خیابان ترمینال هژیر سابق
 • تلفن
  02191305662 ساعات کاری 9:00-17:00
 • ایمیل پشتیبانی banizonco@gmail.com
تماس با ما

  سوالات پرتکرار

  نحوه سفارش کالا در بانیزون چگونه است؟

  سفارش کالا در بانیزون، به صورت اینترنتی و غیر حضوری بوده و طبق ضوابط مندرج در رویه سفارش کالا انجام می‌پذیرد. برای اطلاع دقیقتر از نحوه سفارش کالا و پرداخت وجه می‌توانید به صفحه " رویه سفارش کالا در بانیزون" مراجعه کنید.

  آیا امکان خرید حضوری و یا مشاهده محصول در محل شرکت وجود دارد؟

  خیر، بانیزون با رعایت حقوق مصرف کننده و در جهت تسهیل فرایند خرید غیر حضوری ضوابط و مراحل سفارش، ارسال و بازگشت کالا را به گونه ای طراحی کرده تا مصرف کننده بتواند پروسه خرید مشابه با خرید حضوری و با مزایای بیشتر داشته باشد. از این رو در هیچ صورتی امکان خرید حضوری از دفتر مرکزی بانیزون و یا سایر دفاتر خدماتی مرتبط وجود ندارد.

  پیگیری وضعیت ارسال مرسوله به چه صورت است؟

  برای پیگیری وضعیت ارسال مرسوله، با مراجعه به پنل کاربری خود می‌توانید وضعیت مرسوله خود را بررسی کنید. بسته به نحوه ارسال کالا کد رهگیری مرسوله نمایان می‌شود و از طریق شرکت مربوطه قابل پیگیری است. اگر مرسوله شما توسط پیک بانیزون ارسال شده و در مدت معین به دست شما نرسیده است می‌توانید با تماس تلفنی یا گزینه پیگیری سفارش از طریق پنل خود از وضعیت مرسوله آگاه شوید.