درباره ما

تیم تبلیغاتی زگوند پس از 10 سال فعالیت در زمینه های طراحی سایت و گرافیک و تبلیغات توانسته است تجربیاتی در زمینه فروش و مدیریت سایت های فروشگاهی بدست آورد. لذا با استفاده از این تجربیات تیمی گرد هم آمده تا پروژه جدیدی به صورت کارآفرینی ایجاد نمایند که نام این پروژه “بانیزون” ترکیبی از نام شهرستان بانه و فروشگاه بزرگ آمازون می باشد. این نام صرفا جهت فعالیت تجاری ایجاد شد و ما قصد داریم در راستای رسیدن به هدف اصلی خود سیاست های کاری فروشگاه بزرگ آمازون را اعمال کنیم.

به کجا چنین شتابان؟! بله ما با شکست های بسیار وارد اینکار شدیم و این سایت را راه اندازی کرده ایم، پس امیدواریم بانیزون اینبار بتواند پروژه ای موفق با برگرفته از تجربیات خوب باشد. شما نیز اگر تمایل به همکاری دارید با ما در ارتباط باشید.

فروشنده شوید!

شما نیز می توانید به جمع فروشندگان بپیوندید، اما با توجه به حساسیت های ما در انتخاب فروشنده می بایست قبل شروع فعالیت رزومه و محصولات مرکز شما مورد بررسی قرار گیرد و در صورت تایید و توافق طرفین امکان شروع فروش محصولات شما در سایت وجود خواهد داشت. محصولات شما توسط کارشناسان ما به صورت رایگان و با هزینه تیم بانیزون تولید محتوا خواهد شد و نیازی به کار کردن شما روی سایت ندارد. فقط باید مداوم استعلام موجودی ها و قیمت ها را از طرف شما داشته باشیم.

بانیزون در تاریخ اول اسفند سال 1399 با مدیریت نیما فدایی و همت تیم زگوند تاسیس شد و با فروش محصولات لوازم خانگی، لوازم دیجیتال، لوازم کوهنوردی، مد و پوشاک، لوازم کادویی شروع به فعالیت نمود.